Сепаратисти в Донецьку проголосили створення "Незалежної Донецької республіки" і включили її до Росії


Сепаратисти в Донецьку проголосили створення "Незалежної Донецької республіки" і включили її до Росії

Сепаратисти, що захопили Донецьку обласну раду, заявили про створення Незалежної Донецької республіки. Таке рішення було прийнято на позачерговій сесії самопроголошеної “​​народної ради” Донецької області і повідомлено провідним учасником мітингу біля стін будівлі обласної ради, – повідомляє кореспондент “ОстроВа”.

Виступаючий оголосив, що з цього моменту створена Незалежна Донецька республіка. “Відтепер Донецька область є незалежною республікою. Ура!”.

Натовп зустрів цю заяву оваціями і криками “Росія, Росія”. Пізніше виступаючий додав, що це рішення прийнято на позачерговій сесії. Пізніше “народна рада” прийняла іще одне рішення – про входження новоствореної республіки до складу Росії. Мітингувальники зустріли цю інформацію криками: “Путін, допоможи!”

Як повідомлялося раніше, сепаратисти вимагали ухвалити це рішення на легітимній сесії обласної ради, однак депутати не зібралися, тому їх “позбавили” мандатів і “сформували” “народну обласну раду”. Наразі з флагштока біля обласної ради знято прапор Донецької області і замінений на прапор “Донецької республіки”.

Мітингувальники продовжують зміцнювати барикади, підвозять автомобільні покришки. Зі сцени просять про допомогу транспортом. Поруч з барикадами стоять бочки з горючою сумішшю, і як заявив кореспонденту “ОстроВа” один з активістів, вони готові у разі потреби їх підпалити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua