0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Raiffeisen Bank International зменшив свою участь у статутному капіталі Райффайзен Банку Аваль - до 96,4363%


Raiffeisen Bank International зменшив свою участь у статутному капіталі Райффайзен Банку Аваль - до 96,4363%

Raiffeisen Bank International зменшив свою участь у статутному капіталі Райффайзен Банку Аваль (Київ) до 96,4363%, повідомило Українська кредитно-фінансова установа.

“Райффайзен Банк Аваль… повідомляє про зменшення частки істотного учасника Raiffeisen Bank International AG в статутному капіталі банку з 96,4472% до 96,4363% загальної кількості голосуючих акцій”, – вказується в офіційному повідомленні банку.

За повідомленням, зменшення пакета простих іменних акцій у власності істотного учасника в банку відбулося у зв’язку з продажем акцій на вторинному ринку.

“Райффайзен Банк Аваль” (раніше – банк “Аваль”) заснований в 1992 році. Його найбільшим акціонером є австрійський Raiffeisen Bank International. Філіальна мережа банку на Україні до початку 2014 року налічувала 785 відділень. За даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року за розміром активів “Райффайзен Банк Аваль” посідав п’яте місце серед 180 українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування