Банки в Криму мають до 17 квітня повідомити ЦБ РФ про продовження роботи


Банки в Криму мають до 17 квітня повідомити ЦБ РФ про продовження роботи

Банки, що зареєстровані в Криму і Севастополі та працюють на цій території, повинні направити в ЦБ РФ повідомлення про продовження роботи до 17 квітня, йдеться в повідомленні на сайті регулятора.

Як повідомляє ЦБ, направляти повідомлення потрібно в зв’язку з набранням чинності 2 квітня закону “Про особливості функціонування фінансової системи Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя на перехідний період”.

Також діяльність банків на приєднаній території регулює закон “Про захист інтересів фізичних осіб, які мають вклади в банках та відокремлених структурних підрозділах банків, зареєстрованих і (або) діючих на території Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя”.

Окрім інформування про продовження роботи, не пізніше 2 травня банки повинні надати до нового відділення ЦБ у Республіці Крим або у Севастополі необхідні додаткові документи.

Також ЦБ завдяки закону отримав право припиняти діяльність кредитних організацій. Як передбачено законом про перехідний період для банків у Криму і Севастополі, регулятор може приймати рішення про припинення діяльності банку в разі невиконання зобов’язань перед клієнтами, ненадання звітності і при деяких інших порушеннях.

Як йдеться в опублікованому ЦБ в понеділок повідомленні, зобов’язання банків, які припинили свою діяльність у Криму, можуть за законом передаватися разом з активами іншим кредитним організаціям.

Відповідно до закону рішення ЦБ про припинення діяльності структурного підрозділу банку є підставою для передачі його зобов’язань до Фонду захисту вкладників (діє на території Криму і Севастополя), нагадує регулятор у своєму повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua