Ярема: сепаратизм в Україні фінансує Янукович - по 100 доларів в день на людину


Ярема: сепаратизм в Україні фінансує Янукович - по 100 доларів в день на людину

Сепаратистські акції в Україні фінансуються на кошти, які екс-президент Віктор Янукович зі своїми прихильниками вивіз з України. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема.

“Янукович разом зі своїми прихильниками вивіз за територію України велику суму коштів, які сьогодні, за інформацією розвідувальних і оперативних служб, використовуються для підняття сепаратистських настроїв серед населення України”, – сказав Ярема.

Точну суму вивезених коштів він назвати не зміг, але, за словами Яреми, “вони налічують мільярди доларів”.

Ярема зазначив, що за останні два місяці в різних містах України було проведено близько 320 сепаратистських акцій, участь у яких взяли близько 242 тисячі осіб. “Що може зробити молода людина, яка не має роботи, ідеологічно і психологічно налаштована на вчинення протиправних дій, якщо їй платити 100 доларів на день?”, – сказав він.

Перший віце-прем’єр-міністр зазначив, що останнім часом масові сепаратистські акції “притихли” у зв’язку із затриманням кількох лідерів сепаратистів на сході України. “Кримінальні справи, порушені СБУ і МВС знаходяться в активній стадії розслідування, 15 осіб вже заарештовано. Всього СБУ розслідує 40 справ, МВС – 35”, – уточнив Ярема.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua