0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Влада Криму створила власний Центробанк


Влада Криму створила власний Центробанк

Державна Рада невизнаної Республіки Крим прийняла постанову про створення Центрального банку Криму, повідомила прес-служба нелегітимного «парламенту» Криму.

Згідно з прийнятим рішенням, Банк Криму здійснює свою діяльність з 17 березня 2014 р. на підставі та в порядку, передбаченому Тимчасовим положенням про Банку Криму.

Головою Центробанку Криму призначили Миколу Барилюка, головним бухгалтером – Олену Денисенко, начальником відділу кадрів і діловодства – Юлію Іванову.

Як повідомлялось, з 24 березня головною валютою Криму оголошено російський рубль. Водночас Держдума РФ дозволила обіг гривні на території Криму до 1 січня 2016 року.

Банківські операції зможуть здійснюватися банками, що мають ліцензію Банку Росії. При цьому банки, що мають діючі ліцензії НБУ, можуть проводити банківські операції з урахуванням особливостей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування