Банкам вдалося стабілізувати ситуацію, НБУ все повністю контролює - ПриватБанк


Банкам вдалося стабілізувати ситуацію, НБУ все повністю контролює - ПриватБанк

Національний банк разом з провідними банками повністю контролюють ситуацію на ринку, а введені сьогодні тимчасові заходи допоможуть повністю стабілізувати ринок.
Про це повідомив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет.

За його словами, українська банківська система працює в стабільному режимі, всі платежі і перекази відбуваються без затримок, а клієнти банків можуть без проблем отримати готівку в касах і банкоматах.
«Будь-які платежі в банку йдуть в стандартному режимі, – зазначив Дубілет. – Регулятор робить правильні дії для стабілізації ситуації в банківській системі. Ми стабілізували ситуацію, далі будемо говорити про розвиток».

За словами Дубілета, запроваджений Національним банком тимчасовий порядок виплати великих валютних вкладів було введено для повного забезпечення попиту на готівкові кошти в іноземній валюті. Він не торкнеться переважної більшості клієнтів – 96% клієнтів нічого не помітять як в силу того, що вони є власниками гривневих вкладів, так і в силу розмірів валютних вкладів, які можна легко отримати у вигляді готівки. Крім того, всі клієнти валютних рахунків можуть використовувати свої валютні кошти, абсолютно вільно розраховуючись картами або здійснюючи безготівкові перерахування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua