Чи оголосить Україна дефолт? - голосування читачів Finance.UA


Рейтинг України до переддефолтного не понижував хіба лінивий – раніше цього місяця агентство Fitch Ratings знижувало рейтинги наших міст, банків, рейтинг дефолту емітента. А сьогодні і Standard & Poor’s знизило довгостроковий кредитний рейтинг України з рівня ССС + до ССС. Країні загрожує дефолт, якщо криза затягнеться, вважають в агентстві.

Однак, 64% із опитаних читачів Finance.UA вважають, що нас врятує Захід і МВФ, а 5% вірять у порятунок з боку Росії. 24% виявили менш оптимістичну позицію – на їх думку, Україна оголосить про дефолт вже найближчим часом. В той же час, цієї весни дефолту очікують 4% респондентів, і лише 3% вірять в те, що Україна оголосить про свою неспроможність платити за боргами до кінця року.

Заступник міністра фінансів Росії Сергій Сторчак сьогодні заявив, що Москва не має наміру оголошувати дефолт за боргами Києва. “Це вже дуже важливо для самого дебітора”, – зауважив він. Водночас, в ЄС планують організувати конференцію донорів для фінансової допомоги Україні. Та всім відомо, куди добрими намірами дорогу мостять – і це стосується обох сторін-благодійників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua