0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китай подав в суд на Україну: вимагає повернути збитки на $3 млрд за невиконання поставки зерна


Китай подав в суд на Україну: вимагає повернути збитки на $3 млрд за невиконання поставки зерна

Китай подав до Лондонського міжнародного арбітражного суду позов на відшкодування Україною збитків на суму 3 мільярди доларів США, заявляє депутат Геннадій Москаль.

Він нагадав, що після президентських виборів 2010 року Партія регіонів замовила міжнародний аудит для перевірки діяльності уряду Юлії Тимошенко, який нічого не виявив.

«Сьогодні настав час проводити аудит діяльності уряду в період з 2010 по 2013 роки», – заявляє він.

За даними Москаля, в цей період Україна взяла кредит на три мільярди доларів США в обмін на постачання зерна в Китай. Однак, всупереч домовленостям, Китаю було продано зерно на суму тільки 153 мільйони доларів.

При цьому в обхід договору за гроші Китаю зерно поставлялося в Ефіопію – на суму 28 мільйонів доларів, Монако – на суму 14 мільйонів доларів, Саудівську Аравію – на суму 7 мільйонів доларів, сирійським повстанцям – на 325 тисяч доларів, 7,2 мільйона доларів, 10,4 мільйона доларів, в Іран – на 24 мільйони доларів, до Кенії – на 11 мільйонів доларів, Філіппінам – на 1,5 мільйона доларів, Швейцарії – на 61,9 мільйонів доларів і 8,9 мільйонів доларів, в Єгипет – на 26,3 мільйона доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування