22745
Янукович терміново вилетів до Харкова, його літак "поставлений на маршрут" Київ-Харків-Маріуполь-РФ
Віктор Янукович з обмеженим колом особливо довіреної охорони, не заїжджаючи до Межигір’я, о 22:40 вилетів на Харків, повідомило ZN.UA високопоставлене джерело в адміністрації президента.
У президентському літаку знаходяться також спікер парламенту Володимир Рибак, голова АП Андрій Клюєв та народний депутат Вадим Новинський.
Літак поставлений на маршрут Київ-Харків-Маріуполь-РФ, проте маршрут може бути змінено.
Джерело ZN.UA також підкреслило, що Янукович сумнівається в доцільності підписання прийнятого сьогодні Верховною Радою закону про відновлення Конституції 2004 року.
Цю інформацію також підтвердило джерело видання “Главком” в Управлінні держохорони, які готували від’їзд Януковича з аеропорту Гостомеля до Харкова.
Згідно з інформацією, найближче оточення президента пересіло на броньовані автомобілі охорони, зокрема, на Тоуоta Land Cruiser і на Мерседеси з транзитними німецькими номерами. Також видання повідомляє, що президент дав доручення вивозити цінні речі з Адміністрації президента, а також з його резиденції у Межигір’ї.
Нагадаємо, що в суботу, 22 лютого, в Харкові пройде З’їзд депутатів всіх рівнів Південно-Східних областей, м. Севастополя та АР Крим.
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною
Також за темою
Університети піднімуть ціни, а банки готують «оплату частинами» на навчання у ВНЗ
Чи підвищать ціни на проїзд у міському транспорті — що каже Кличко
Угорщина підписала контракт на закупівлю газу у Заходу
Як війна змінила вартість сільськогосподарських земель в Україні
Як оскаржити звільнення у Великій Британії: поради й приклади
Масовий виїзд молодих чоловіків не вдарить по економіці — експерт