Американський інвестиційний фонд скупив вже третину держоблігацій України


Американський інвестиційний фонд скупив вже третину держоблігацій України

Американський інвестиційний фонд Franklin Templeton став найбільшим кредитором України в результаті придбання державних облігацій в четвертому кварталі минулого року, передає Bloomberg.

За інформацією агентства, обсяг держборгу України під контролем фонду в четвертому кварталі 2013 року збільшився на 252 млн доларів за номінальною вартістю – до 3,8 млрд доларів. З урахуванням вкладень європейських партнерів фонду, вкладення оцінюються в 6,4 млрд доларів, що становить більш ніж третину зовнішніх валютних облігацій України.

“Українські цінні папери вчора стали предметом стрімкого розпродажу на побоюваннях, що країна занурюється у вир громадянської війни, що загострилася після зіткнень між поліцією і учасниками антиурядових активістів, внаслідок яких загинули щонайменше 25 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що прибутковість за облігаціями уряду на 1 млрд доларів з терміном погашення в червні 2014 року зросла на 19 відсоткових пунктів – до 42% і зростання триває.

“Україна обрала сумнівний маршрут, і з точки зору закордонних власників облігацій це та точка, де необхідно визначити джерела зовнішньої фінансової підтримки”, – наводяться в повідомленні слова стратега ринків, що розвиваються, в Seaport Group LLC Майкла Роша.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua