На Майдані підтвердили загибель 13 протестуючих від куль снайпера - кожен з них був убитий одним пострілом
— Кримінал
2165
Тринадцять опозиціонерів на Майдані Незалежності в Києві загинули від одиничних вогнепальних поранень. Про це повідомили медики-волонтери, які надають допомогу активістам.
«Кожен з них був убитий одним пострілом. Ні в кого не було двох або трьох ран», – підкреслив один із співрозмовників агентства.
У свою чергу заслужений лікар України Ольга Богомолець на своїй сторінці в Facebook повідомила: «У нас за останню годину вже 13 активістів загинули від пострілів снайпера».
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
