0 800 307 555
0 800 307 555

На Майдані підтвердили загибель 13 протестуючих від куль снайпера - кожен з них був убитий одним пострілом

Кримінал
2165
Тринадцять опозиціонерів на Майдані Незалежності в Києві загинули від одиничних вогнепальних поранень. Про це повідомили медики-волонтери, які надають допомогу активістам.
«Кожен з них був убитий одним пострілом. Ні в кого не було двох або трьох ран», – підкреслив один із співрозмовників агентства.
У свою чергу заслужений лікар України Ольга Богомолець на своїй сторінці в Facebook повідомила: «У нас за останню годину вже 13 активістів загинули від пострілів снайпера».
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас