Під час нових сутичок у Києві загинули вже 3 людини, десятки тяжкопоранених - Богомолець
— Кримінал
2837
Під час зіткнень з силовиками в Києві у вівторок вже загинули три людини. Цю інформацію “Українській правді” підтвердила Ольга Богомолець. “У нас в медпункті в Будинку офіцерів вже троє загиблих. Багато поранених, десятки тяжкопоранених”, – заявила Богомолець.
За її словами, люди загинули через те, що їм не вдалося надати вчасно допомогу. “До нас не пропускають “швидкі” ні на в’їзд, ні на виїзд. Люди гинуть від того, що їм не можна надати своєчасну допомогу”, – пояснила вона.
Богомолець розповіла, що люди загинули від вогнепальних поранень. “Люди загинули від важких вогнепальних поранень голови і серця”, – заявила вона.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
