0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: Китай витратить в 2014 році на створення електромереж $63 млрд

Світ
307
На створення електромереж в нинішньому році уряд Китаю витратить 381,5 млрд юанів ($63 млрд) – на 13% більше, ніж у попередньому. Про це повідомила в середу газета “Ді і цайцзін жибао”.
За її даними, раніше цей показник не перевищував 4%.
“Збільшення обсягу інвестицій істотно перевищило очікування ринку, це відповідає інтересам виробників відповідного обладнання”, – зазначає видання.
Істотне збільшення обсягів фінансування зумовлене, як підкреслюють експерти, необхідністю реалізації проектів з електрифікації села і оптимізації подачі електроенергії в 30 міст країни.
В даний час електроенергією забезпечуються на постійній основі 1,1 млрд жителів КНР.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас