0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Купівля готівкової валюти українцями все іще в тренді - експерти


Купівля готівкової валюти українцями все іще в тренді - експерти

Аналітичний огляд, днями проведений експертами Райффайзен Банку Аваль повідомляє про динаміку зростання попиту на купівлю готівкової валюти населенням.

Разом з тим, відзначається, що теперішні обсяги купівлі валюти далекі від обсягів осені 2008 року, коли стартувала світова фінансова криза.

Основною рушійною силою, що впливає на підвищення попиту на валюту цими днями, залишається населення. Вже на початку цього тижня щоденний попит на купівлю валюти в обмінних пунктах збільшився в 2-3 рази порівняно з попередніми місяцями.

Водночас, корпоративний сегмент зберігає спокій і не робить масової конвертації грошових коштів в іноземну валюту.

Як надалі розвиватимуться події, судити складно. Поки що маємо не надто міцні позиції Національного Банку України через низький рівень валютних резервів, яких, за попередніми оцінками вистачить лише на 1-2 місяці утримання стабільності гривні.

Якнайшвидше знаходження шляхів вирішення політичних протистоянь і, як наслідок, зняття суспільної напруги – це реальний шанс зберегти стабільність на валютному ринку і уникнути економічного колапсу в державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування