Німецькі хакери незаконно "надрукували" Bitcoin майже на $1млн
— Кримінал
2623
Двох німців зарештовано у зв’язку з обвинуваченням у зломі комп’ютерів і незаконній генерації віртуальної валюти Bitcoin на суму близько $954 тис.
Хакери через доступ до чужих комп’ютерів створювали бот-мережі за допомогою спеціального вірусного ПЗ. А бот-мережа генерувала валюту. Розслідування у процесі, тому поліцейські не готові поки що уточнювати, що за програму використовували зломщики.
Незаконно хакери створили “з нічого” Bitcoin на суму $954 тис. За даними, які поліція визнала за необхідне повідомити громадськості, у справі фігурує ще один підозрюваний, проте подробиці також не розголошуються в інтересах слідства.
Відзначимо, що Bitcoin генеруються за рахунок виконання низки комплексних комп’ютерних операцій. Бот-мережа допомагала хакерам використовувати потужності безлічі заражених ПК для генерації, в підсумку вихідна сума вийшла досить солідна.
На сьогоднішній день Міністерство фінансів Німеччини дозволяє використання Bitcoin, але лише для розрахунків між фізичними особами. Для банків та інших юридичних осіб такий тип валюти поки що залишається під забороною.
А ось каліфорнійський дилер Lamborghini Newport Beach, що спеціалізується на продажу автомобілів сегменту преміум-класу, нещодавно оголосив про те, що приймає Bitcoin в якості легального платіжного засобу. Інформація про це опублікована на сайті дилера. Символічно, що першим проданим за кріптовалюту автомобілем в даному салоні став електричний седан Tesla Model S.
Останніми днями курс Bitcoin піднімався до рекордних $1140-1240 на різних віртуальних біржах. Під час торгів 5 грудня його вартість опустилася на електронній біржі BitStamp нижче за $1000 проти $1138,58 в середу і в якийсь момент доходила до $980. На Mt.Gox Bitcoin впав до $1046,13, тоді як раніше в четвер він торгувався біля $1240.
За матеріалами: Вести.ru
Поділитися новиною
