0 800 307 555
0 800 307 555

Українці, росіяни та білоруси п'ють найбільше у світі - Світовий банк


Українці, росіяни та білоруси п'ють найбільше у світі - Світовий банк

Світовий банк випустив новий звіт, в якому представлені дані щодо змін з роками шкідливих звичок людей у ​​різних країнах світу. Експерти стривожені тим, що куріння, вживання наркотиків, нездорове харчування і небезпечний секс активно поширюються по всьому світу, особливо в країнах, що розвиваються.

При цьому Україна, за даними банку, отримала найбільш тривожний результат за показником споживання алкоголю. Разом з Росією, Білоруссю, Белізом і Еквадором вона опинилася в компанії країн, де показник сягнув найвищих меж. Експерти зазначають, що за допомогою заборони реклами горілки і пива, проблема алкоголізму не вирішиться.

Для цього в країні мають панувати економічний добробут і кращаякість життя. Крім того, за даними Світового банку, щороку у світі на кожен мільйон жителів планети припадає до півсотні смертей від наркотиків. Протягом останнього десятиліття кількість наркозалежних людей ​​віком від 15 до 64 років практично не змінювалося і становить близько 5% населення планети.

Тим часом інша шкідлива звичка – куріння, стає все популярнішою. За останнє сторіччя кількість викурених сигарет на душу населення Землі збільшилося в 100 разів. Абсолютна більшість хронічних курців проживають в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, а більше третини сигарет викурюють в Китаї.

Також багато курців, порівняно з іншими країнами, проживає в Росії, США, Індонезії та Японії. Україна ж опинилася на 14 місці в списку 15 країн з найбільшим відсотком курців серед чоловіків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua