0 800 307 555
0 800 307 555

З 2014 року в Україні стане простіше шукати автомобілістів-боржників


З 2014 року в Україні стане простіше шукати автомобілістів-боржників

Державна виконавча служба прогнозує завершення впровадження системи електронного обміну інформацією з органами Державної автомобільної інспекції до 2014 року. Про це йдеться в повідомленні Виконавчої служби.

“Впровадження електронного обміну інформацією з органами ДАІ знаходиться на завершальному етапі. Сподіваємося… що до кінця 2013 року ми вийдемо на новий формат взаємин, що поліпшить нашу співпрацю”, – сказав заступник голови Виконавчої служби Ігор Миронюк на нараді спільної робочої групи з впровадження електронної взаємодії.

Згідно з повідомленням, передбачається, що в базі Національної автоматизованої системи департаменту ДАІ можна буде запитувати прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код, паспортні дані, код Єдиного державного реєстру підприємств і організацій. У разі відсутності цих даних державний виконавець повинен буде звернутися з відповідним письмовим запитом до органу ДАІ.

Як повідомили Delo.UA у Державній виконавчій службі, відомство матиме доступ до системи ДАІ з приводу транспортних засобів, які належать боржникам. Так, служба за допомогою цієї системи зможе шукати боржників і вилучати в них автомобілі.

Нагадаємо, Виконавча служба працює над взаємодією з іншими установами щодо впровадження електронного документообігу, зокрема з Національним банком України.

Як повідомив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка, система електронної взаємодії органів виконавчої влади (РЕВ ОИВ) дозволить здійснювати обмін електронними документами між органами виконавчої влади і підвищує ефективність держуправління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua