Чисто одеський підхід: влада міста дозволили відчужувати приміщення в 25 разів дешевше, ніж вони коштують


Чисто одеський підхід: влада міста дозволили відчужувати приміщення в 25 разів дешевше, ніж вони коштують

В Одесі міська рада незаконно віддала приміщення в історичній частині міста за ціною в 25 разів нижче реальної вартості, повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Рішенням господарського суду задоволено позов прокуратури Одеської області до міської ради та ТОВ “Кріат”. Визнано незаконним, а також скасовано рішення міськради в частині включення до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, нерухомості в історичній частині міста на вулиці Пушкінській, загальною площею 165,8 кв м.

Спірними рішеннями міської ради та угодами передбачено відчуження комунальної власності з порушенням визначеного законодавством порядку і за ціною, майже в 25 разів нижче її реальної вартості – 80,5 тис грн замість ринкової вартості в 2 млн грн.

Відповідно, всі подальші договори про відчуження зазначеного майна визнані недійсними і приватне підприємство зобов’язане повернути його територіальній громаді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «Чисто одеський підхід: влада міста дозволили відчужувати приміщення в 25 разів дешевше, ніж вони коштують» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua