0 800 307 555
0 800 307 555

Подкаст 62: Чи варто бити на сполох через падіння ЗВР України


Подкаст 62: Чи варто бити на сполох через падіння ЗВР України

Чи є критичним падіння золотовалютних резервів України до рівня $22,6 млрд і як працюють різні способи фінансування житлового будівництва – все це у свіжому випуску подкастів на FINANCE.UA.

У цьому випуску ведучі обговорили рекордне з 2006 року падіння рівня ЗВР України, а також перспективи його подальшого зменшення. Ведучий Станіслав прокоментував заяви деяких економістів з цієї теми і, наприклад, погодився з екс -міністром фінансів України Віктором Пинзеником. Нагадаємо, той вважає, що влада витратила $16 млрд із ЗВР на утримання курсу, і такі заходи не були необхідними.

Також Станіслав і Марічка поговорили про способи фінансування житлового будівництва. Згадали в цьому контексті успішність роботи державних програм, Державної іпотечної установи (ДІУ ) і цільових облігацій. Крім того, наостанок розібрали практичну ситуацію: що робити мешканцям, якщо через інвесторів, що викупили більшу частину квартир у будинку, затягується термін введення житла в експлуатацію.

Хронометраж випуску:

02:25 – Стан золотовалютних резервів в Україні
28:45 – Способи фінансування житлового будівництва (державні програми – доступне житло, рефінансування банків ДІУ, цільові облігації)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
В Контексті Finance.ua