Догралися: ЄС активно взявся за "патентних тролів" - Samsung і Motorola — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Догралися: ЄС активно взявся за "патентних тролів" - Samsung і Motorola

Світ
1158
Представники антимонопольного відомства ЄС заявили, що найближчим часом приймуть рішення щодо чергових антимонопольних справ за участю Samsung Electronics і Motorola Mobility.
Зокрема, мова йде про зловживання цими двома компаніями своїм набором патентів з метою припинити спроби конкурентів зайняти вигідні позиції на ринку. Samsung і Motorola Mobility критикуються за подані позови про порушення прав на загальновживані технології.
Антимонопольне відомство пояснило, що в організації виробили новий підхід до SEP-патентів (Standard Essential Patents) і мають намір застосовувати його в справах Samsung і Motorola Mobility.
Віце-голова Європейської комісії та комісар з питань конкуренції Хоакін Альмунія заявив, що рішення по обох справах знаходяться на фінальній стадії. Однак строків оприлюднення кінцевого вердикту не назвав, посилаючись на те, що вони залежать не тільки від Єврокомісії.
Він також зазначив, що ЄС і надалі продовжить боротьбу з найбільшими корпораціями IT-індустрії, які останнім часом завалили суди різних інстанцій взаємними звинуваченнями в порушенні патентів.
З одного боку, ніхто не відкидає прав на інновації та їх захист, але з іншого – Брюссель не може допустити, щоб патенти перетворилися на засіб боротьби з конкурентами і спосіб відмови тих чи інших компаній від фундаментальних інновацій, пояснив Альмунія. Нагадаємо, в минулому місяці компанія Apple домоглася заборони на продаж на території США частини продукції Samsung.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас