У Києві продають шаурму з небезпечного м'яса - міліція — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві продають шаурму з небезпечного м'яса - міліція

Кримінал
939
Майже у всіх київських кіосках, де торгують шаурмою, немає дозвільних документів. Для приготування їжі в таких кіосках використовується неякісне небезпечне м’ясо. Про це заявив начальник відділу ветеринарної міліції МВС Сергій Оксюта, передає прес-служба відомства.
 
За його словами, в 83 кіосках з 90, де реалізовували шаурму і які перевірили співробітники міліції в цьому році, торговці не змогли представити будь-які дозвільні документи.
 
“У 87 кіосках і малих архітектурних спорудах ми також були змушені зупинити реалізацію їжі. Заборонили реалізацію та використання в технологічному процесі близько 1 тонни продукції тваринного походження. З кіосків демонтовано та вилучено 183 одиниці електроустаткування для приготування шаурми і пиріжків”, – зазначив Оксюта.
За словами правоохоронця, у технологічному процесі приготування їжі використовується неякісне небезпечне м’ясо. Все це створює передумови, які можуть призвести до масових отруєнь людей. У кіосках також продовжують використовувати газове обладнання.
 
Чиновник зазначив, що до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб. Обмежено також 40 кг продукції тваринного походження. Демонтовано та вилучено 10 пристроїв для приготування шаурми і три газові балони.
Для ефективного вирішення проблеми керівник ветеринарної міліції пропонує залучати до спільної роботи представників громадських організацій.
 
Нагадаємо, раніше в Києві правоохоронці викрили кіоск з вивіскою “Шаурма”, в якому продавали марихуану.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас