Не минуло й півроку: Міндоходів нарешті розробило зразок довідки про сплату утилізаційного збору — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Не минуло й півроку: Міндоходів нарешті розробило зразок довідки про сплату утилізаційного збору

Особисті фінанси
772
Міністерство доходів і зборів України розробило зразок довідки про сплату збору за утилізацію транспортних засобів. Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів “Про затвердження форми довідки про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та форми довідки про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів”, опублікованому на сайті міністерства.
Згідно запропонованому зразку, в довідці буде вказуватися інформація про платника податків, марка транспортного засобу, номер двигуна, шасі, кузова і рами, номер митної декларації, а також сума сплаченого збору.
Через відсутність цієї довідки після вступу в силу закону про утилізаційний збір імпорт в країну іномарок зупинився – імпортери не могли розмитнити автомобіль без довідки, яку ніхто не міг надати.
Нагадаємо, президент Віктор Янукович, який підписав цей закон 2 серпня, зажадав внести зміни до законодавства з метою зняти протиріччя з нормами СОТ. У зв’язку з цим в середині серпня Міністерство екології та природних ресурсів України запропонувало вилучити ряд суперечливих норм, зокрема, про необхідність сертифікації утилізаційних майданчиків та використання коригувальних коефіцієнтів при обчисленні суми необхідного до сплати екологічного податку.
Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів (ВААІД) наполягає на скасуванні утилізаційного збору і готує свої законопроекти, які передбачають або повне скасування збору, або його істотне зниження – до рівня, який відображає середні показники аналогічного збору в Європі.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас