Абу-Дабі вкладе в проекти в Росії $5 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Абу-Дабі вкладе в проекти в Росії $5 млрд

480
Президент Володимир Путін пообіцяв підтримати роботу спільного підприємства Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) і департаменту фінансів Абу-Дабі щодо інфраструктурних проектів.
“Великі можливості відкриваються у сфері інвестиційної взаємодії. Дуже приємно відзначити вашу домовленість з Російським фондом прямих інвестицій про спільну роботу і про можливі вкладення в цю спільну роботу до $5 млрд”, – заявив Путін на зустрічі з наслідним принцом Емірату Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача Збройними силами ОАЕ Мухаммедом бен Заїдом аль-Нагаяном.
Путін сподівається, що робота СП складеться успішно. “І ми, звісно, будемо всіляко її підтримувати і адміністративно супроводжувати”, – додав президент.
ОАЕ – один з провідних торговельно-економічних партнерів Росії на Близькому Сході. Однак, за словами Путіна, обсяг торгівлі поки скромний: $1,5 млрд. Разом з тим, існує можливість його збільшення, і темпи зростання товарообороту між двома країнами залишаються хорошими.
Наслідний принц Абу-Дабі Мухаммед бен Заїд аль-Нахайян подякував Путіну і зазначив, що ОАЕ мають “тверду впевненість і довіру до російського ринку”.
У свою чергу гендиректор РПФІ Кирило Дмитрієв зазначив, що $5 млрд від департаменту фінансів Абу-Дабі – найбільші вкладення в СП у світі.
“Найбільша інвестиція з арабських країн у Росію. Тому, дійсно, це дуже значимий і важливий крок. Спільно з фондом Абу-Дабі ми будемо інвестувати в інфраструктурні проекти, такі як дороги, порти, телекомунікаційна інфраструктура, практично все, що пов’язано з розвитком Росії в інфраструктурному плані. Також ми плануємо, наприклад, інвестувати в Центральну кільцеву автомобільну дорогу”, – пояснив Дмитрієв.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас