Один з найбільших агрохолдингів України змінить власника — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Один з найбільших агрохолдингів України змінить власника

Аграрний ринок
2775
Дельта Банк Миколи Лагуна передає аграрний холдинг Інсеко, що дістався йому за борги, своєму партнеру, київській компанії ТАКО, пише Forbes.ua з посиланням на своє джерело і слова самого Лагуна. Як відзначає видання, зараз керуюча компанія позбувається від неефективних або нецікавих напрямків бізнесу Інсеко. За словами його джерела, на продаж виставлений цукровий завод холдингу.
Активи Інсеко перейдуть ТАКО після того, як остання погасить заборгованість холдингу перед Дельта Банком, повідомив співрозмовник Forbes. Лагун не виключає такого варіанту. У ТАКО поки не давали коментарів з цього приводу.
Якщо угода дійсно відбудеться, новий холдинг увійде до топ-15 компаній країни за розміром земельного банку (105 000 га). Інсеко перейшов до Лагуну в середині минулого року за борги однойменної групи компаній, які на той момент досягали $ 80 млн.
Зазначимо, що земельний банк Інсеко на початок 2013 року складав близько 45 000 га в Рівненській, Хмельницькій, Львівській та Тернопільській областях. Холдинг володіє трьома елеваторами сумарною потужністю 180 тис. тонн, Бабинським цукровим заводом та двома насіннєвими заводами. Раніше Інсеко контролював Аркадій Маламуд.
ПрАТ Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана (ТАКО) була заснована в 2005 році, основний напрямок її діяльності – вирощування сої та кукурудзи. Земельний банк складає близько 60 000 га в Київській та Житомирській областях. Основний акціонер – Дмитро Колесник.
Раніше повідомлялося, що UkrLandFarming Олега Бахматюка придбає більше 50% акцій в 41 сільгосппідприємстві, істотно збільшивши свій земельний банк.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас