40% української молоді зневірилися у своєму майбутньому, оскільки не можуть влаштуватися на роботу - академік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

40% української молоді зневірилися у своєму майбутньому, оскільки не можуть влаштуватися на роботу - академік

Особисті фінанси
966
Від 30% до 40% молоді в Україні не впевнені у своєму майбутньому. Про це під прес-конференції повідомив почесний голова громадської організації Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь за євроінтеграцію”, академік Національної академії аграрних наук України Анатолій Даниленко.
“Ми зробили зріз і встановили, що 30-40% молодих людей зневірилися у своєму майбутньому, оскільки не можуть влаштуватися на роботу, не отримують відповідної заробітної плати, не можуть створити сім’ю і народити дітей”, – зазначив Даниленко.
Тому, на думку вченого, українській молоді слід об’єднуватися і висловлювати свої переконання про користь євроінтеграції України, за допомогою чого в нашому суспільстві можна вирішити ряд проблем.
“У першу чергу, Асоціація з ЄС дасть нам впровадити європейські стандарти в нашій державі, зокрема, це стосується соціального захисту, заробітної плати, отримання довгострокових дешевих кредитів як у більшості європейських країн. Тому угода з ЄС – це хороше життя нашої молоді”, – додав Даниленко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас