Укрпошта захотіла стати банком - у неї найрозгалуженіша мережа відділень по всій країні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укрпошта захотіла стати банком - у неї найрозгалуженіша мережа відділень по всій країні

Кредит&Депозит
2920
Державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта зацікавлене в отриманні банківської ліцензії. “Наша ідея полягає в тому, щоб Укрпошта мала банківську ліцензію, могла відкривати свої власні рахунки. Тобто, щоб поштова адміністрація отримала право надавати банківські послуги населенню”, – розповів гендиректор підприємства Костянтин Кривенко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.
Однією з головних причин отримання банківської ліцензії Кривенко назвав розгалужену мережу відділень по всій країні, якої немає ні у одного українського банку.
“Тому що ні у одного банку немає і, швидше за все, не буде стільки точок присутності по всій Україні, як у Укрпошти. А населенню надавати ці послуги потрібно, особливо сільським жителям. Саме тому у всьому світі поштові адміністрації мають банківські ліцензії або створюють поштові банки”, – зазначив глава Укрпошти.
Кривенко додав, що переговори з Національним банком України (НБУ) з цього приводу вже ведуться, проте для можливості отримання ліцензії повинні бути внесені зміни до законодавства про поштовий зв’язок.
“Переговори з НБУ вже ведуться. Але в даному випадку необхідно також внесення змін до законодавства. У нинішньому законопроекті про поштовий зв’язок вищевказані зміни не передбачені”, – резюмував він.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас