Чим успішнішою буде євроінтеграція України, тим сильнішим буде тиск з боку Росії, - польський експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим успішнішою буде євроінтеграція України, тим сильнішим буде тиск з боку Росії, - польський експерт

971
До підписання Угоди про Асоціацію з ЄС політичний та економічний тиск Росії на Україну не ослабне. Після торговельної війни такий тиск став виражатися і в тому, що з Росії надходять негативні прогнози щодо розвитку української економіки, фінансової системи. Таку думку висловив Аркадіуш Сарна, експерт з українських питань Центру Східно-Європейських досліджень OSW (Польща), передає телеканал БТБ.
«Зараз ніхто сильно не очікує позитивних оцінок і прогнозів про ситуацію в українській економіці і фінансовому секторі через те, що зараз один негатив з боку Росії щодо цих прогнозів. І я думаю, що він буде тривати аж до Вільнюського саміту. І даний негатив буде тим сильнішим, чим кращі будуть перспективи підписання Вільнюських договорів», – сказав Аркадіуш Сарна.
Він зазначив, що хоча Росія і намагається донести інформацію про те, що Україні буде краще в МС, ніж в ЄС, це не зовсім відповідає дійсності. Водночас, останні провокації Кремля проти України, на думку польського експерта, стануть лише додатковим стимулом для зближення Києва і Брюсселя.
«З боку російських структур і політиків ми чуємо тільки негативні прогнози про те, що буде з Україною після підписання договору з Євросоюзом. Тож самі російські чиновники прямо висловлюють думку про позицію російської держави і російської влади, що Україні в Європі буде погано, а добре тільки в Митному союзі. Для самої України це має стати імпульсом для якнайшвидшого зближення з Європою. Росія сама зараз відкрито демонструє, що навіть у Митному союзі Україні не варто очікувати безхмарних перспектив», – сказав Аркадіуш Сарна.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас