Роблять для себе: спікер Ради розкритикував активну діяльність комуністів навколо ідеї референдуму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Роблять для себе: спікер Ради розкритикував активну діяльність комуністів навколо ідеї референдуму

406
Голова Верховної Ради Володимир Рибак негативно оцінює активну діяльність представників Комуністичної партії навколо ідеї провести референдум про вступ до Митного Союзу або Євросоюз.
“Вони для себе роблять підготовчу роботу для можливого референдуму. А сьогодні питання немає, щоб розглядати. Україна не вступає ні в Митний союз, ні в Європейський Союз. Там ми спостерігаємо, а тут ми підпишемо, я вірю, угода про євроінтеграцію”, – прокоментував він в ефірі 5 каналу.
За словами спікера, варто проводити подібний захід лише перед безпосереднім вступом до будь-якої з спілок, а поки про це не йдеться.
“Може, колись і доведеться проводити референдум і запитати у народу… А сьогодні що питати? Ми сьогодні нікуди не вступаємо. Ми бачимо, що немає необхідності проводити референдум. Але КПУ вирішила провести підготовчу роботу, нехай проводить. Це більше політика”, – підкреслив політик.
Зазначимо, що вчора, 10 вересня, КПУ замовила і почала розповсюдження роликів, які агітують проти зближення з Євросоюзом і за вступ до Митного союзу.
Крім того, комуністи активно зайнялися питанням можливого референдуму, провівши збори, на яких схвалили подібну ініціативу.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас