Українська пенсіонерка отримує 41 копійку пенсії - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українська пенсіонерка отримує 41 копійку пенсії - ЗМІ

Казна та Політика
5229
Кримській пенсіонерці нарахували найнижчу пенсію в світі – 41 копійку. Незважаючи на те, що через суд літня жінка домоглася від Пенсійного фонду належної грошової допомоги, своїх грошей вона так і не побачила.
Іда Зіновіївна вийшла на пенсію 1991 році, ще проживаючи в Сімферополі. Коли через два роки пенсіонерка переїхала до Ізраїлю, то органи соцзабезпечення України пенсію їй платити перестали. Трудовий стаж жінки становить 34 роки, 13 з яких вона пропрацювала на Крайній Півночі. Коли суд все ж зобов’язав державу виплатити Іді Зіновіївні належну їй пенсію, виявилося, що літній жінці перепадає… 41 копійка на місяць.
За словами голови Асоціації єврейських громад та організацій Криму Анатолія Гендин, з тих пір 78-річна Іда Зіновіївна Голубок виграла кілька судових процесів. Після довгих поневірянь та судових засідань Пенсійний фонд України все ж підвищив їй пенсію до 894 гривень. Правда, пенсіонерка все одно не задоволена рішенням суду: її представник знову звернувся до суду, оскільки з урахуванням трудового стажу пенсія Іди Голубок повинна бути вище.
З моменту прийняття судом останнього рішення, належних 894 гривень Іда Зіновіївна досі не отримала. Щоб отримувати пенсію в Ізраїлі, Іді Зіновіївні або її довіреній особі необхідно приїхати в Україну і відкрити тут банківський рахунок.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас