Україна не здавала національні інтереси в ході переговорів щодо Угоди про асоціацію з ЄС - посол ЄС в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна не здавала національні інтереси в ході переговорів щодо Угоди про асоціацію з ЄС - посол ЄС в Україні

665
Україна знаходиться на порозі підписання угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив посол ЄС в Україні Ян Томбінський. Він назвав історичною подією майбутнє підписання цієї угоди, зазначивши, що це дозволить офіційному Києву глибше інтегруватися в ринок у кілька сотень мільйонів споживачів. При цьому посол зазначив, що Україна не здавала національні інтереси в ході переговорів щодо Угоди.
“Україна провела переговори (щодо угоди про асоціацію з ЄС – ред.) як вільний суб’єкт міжнародного права. Українські переговірники виявилися дуже безкомпромісними захисниками національних інтересів. Багаторазово мені довелося випробувати це”, – розповів посол.
Томбінський також заперечує, що угода про асоціацію може зіпсувати відносини між Україною і РФ. “ЄС не нав’язує Україні ніяких рішень, які могли б зіпсувати відносини з найближчими сусідами наприклад з Росією”, – зазначив посол, додавши, що асоціація тільки сприятиме відносинам між країнами.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас