Азаров передав поліграфкомбінат "Україна" в управління Нацбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров передав поліграфкомбінат "Україна" в управління Нацбанку

Казна та Політика
352
Кабінет Міністрів передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Поліграфкомбінат «Україна» зі сфери управління Міністерства фінансів в управління Національного банку. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну № 667- р від 21 серпня.
«Передати цілісний майновий комплекс державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» зі сфери управління Міністерства фінансів в управління Національного банку» , – наголошується в документі.
Дане розпорядження набирає чинності одночасно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо повернення державного контролю та виробництва держпідприємствами документів і бланків, що вимагають використання спеціальних елементів захисту».
Цей закон Верховна Рада прийняла 4 липня (законопроект 2435- а депутатів Валентина Матвєєва і Петра Цибенка від фракції Комуністичної партії).
Закон передбачає, що виготовлення бланків цінних паперів, документів, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України, марок акцизного податку здійснюється тільки державними підприємствами, що входять до сфери управління НБУ.
У червні стало відомо, що Кабінет міністрів вирішив передати ряд державних замовлень на друк біометричних паспортів від приватного консорціуму ЄДАПС державному поліграфкомбінату “Україна”.
З липня поліграфкомбінат “Україна” розпочав виготовлення бланків закордонних паспортів. Голова Державної служби міграції Микола Ковальчук заявив, що новий виробник закордонних паспортів поліграфічний комбінат «Україна» має більші потужності, ніж ЄДАПС, і меншу вартість бланків.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас