Енергохолдинг Ахметова залучив два величезних кредиту - на $ 375 млн і 5,35 млрд - з ЄС і Газпромбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Енергохолдинг Ахметова залучив два величезних кредиту - на $ 375 млн і 5,35 млрд - з ЄС і Газпромбанку

Кредит&Депозит
1258
Енергетичний холдинг ДТЕК залучив два величезних кредити – на $ 375 млн і 5,35 млрд російських рублів. Перший з них – це синдикований кредит, організований амстердамською філією Deutsche Bank, Raiffeisen Bank International, Erste Group Bank, UniCredit Bank Austria і Газпромбанк. Гроші будуть виділені двома траншами (на три роки і на п’ять років) і підуть на забезпечення експортної діяльності ДТЕК.
Кредит в рублях залучається у російського VTB Capital. Фінансування також буде надано двома траншами на три і п’ять років. Цілі у кредиту заявлені як загальнокорпоративні, включаючи поповнення обігових коштів та фінансування капітальних витрат.
У перерахунку на гривні фінансування за двома кредитами складе близько 4,3 млрд грн.
Крім того, багатомільйонний кредит залучає дніпропетровська енергопостачальна компанія ДТЕК. “Дніпрообленерго” позичило в Ощадбанку 500 млн грн на один рік для поповнення оборотних коштів і розрахунків з “Енергоринком”. Вартість договору становить 106 млн гривень.
Нагадаємо, ДТЕК управляє енергетичними активами System Capital Management і торік активно розростався. Так, з грудня 2011-ого по липень 2012-го року до складу ДТЕК увійшли 15 шахт і сім збагачувальних фабрик, чотири теплові електростанції, три енергопостачальних підприємства, а також “Київенерго”. У 2012 році він отримав чистий консолідований прибуток у розмірі 5,9 млрд грн і збільшив виручку в два рази до 82,6 млрд грн.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас