Хто купить Blackberry? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Хто купить Blackberry?

Технології&Авто
1675
Анонімні джерела в канадській BlackBerry заявили про те, що вже в листопаді поточного року компанія може бути продана. Про це пише The Wall Street Journal. Для більшості це не стало несподіванкою, оскільки представники BlackBerry вже не раз заявляли про те, що компанія розглядає різні альтернативні варіанти розвитку, у тому числі і можливість продажу.
WSJ повідомляє, що члени ради директорів дійшли згоди про необхідність продати компанію через процедуру аукціону, причому сам аукціонний процес повинен бути максимально швидким, щоб завершитися вже до кінця листопада, запевняє видання.
Джерела, обізнані про справи компанії, говорять про наявність кількох претендентів на купівлю канадського виробника мобільних телефонів. Повідомляється, що днями BlackBerry звузила кількість претендентів і тепер збирається провести між ними тендер.
Раніше в галузі вже неодноразово з’являлися чутки про те, що BlackBerry планує придбати китайську Lenovo. Проте офіційні підтвердження цих намірів поки не надходили. Також, за деякими даними, на BB претендує консорціум з фонду Bain Capital і канадського пенсійного керуючого фонду Canada Pension Plan Investment Board.
При цьому джерела в BlackBerry вважають, що хоча компанія й опинилася в складній ситуації, несучи істотні збитки, вона все ще залишається досить великою і одному покупцеві всі 100% активів BlackBerry навряд чи будуть по зубах. Швидше за все, компанія буде роздроблена на частини і кожна з них знайде окремого власника.
У зв’язку з цим залишається лише одне питання: чи справді бізнес BlackBerry, чиє фінансове становище виглядає не надто райдужно, потрібен кому-небудь, крім канадського пенсійного фонду?
На думку деяких експертів, на цьому тижні BlackBerry вже втратила головного покупця. Йдеться про американського технологічного гіганта Microsoft. Нагадаємо, що компанія оголосила про покупку мобільного бізнесу фінської Nokia 3 вересня цього року.
Аналітики вважають, що після того як Microsoft оприлюднила інформацію про угоду з Nokia, BlackBerry втратила єдиного потенційного покупця, який теоретично міг би вкласти, хай і не $ 7 млрд, але все ж велику суму в розвиток її бізнесу.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас