74% українців готові до переїзду заради гідної заробітної плати - УКАБ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

74% українців готові до переїзду заради гідної заробітної плати - УКАБ

Особисті фінанси
628
Кожен другий українець хоча б раз у житті переїжджав у зв’язку зі зміною місця роботи. Ще 42% респондентів готові розглянути таку пропозицію, якщо вона раптом з’явиться. І лише 6% українців ні за що не переїдуть. Про це повідомили в асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.
Дослідження показує, що серед причин, які найчастіше спонукають українців погодитися на пропозицію переїхати у зв’язку з новою роботою, найбільш популярною є рівень заробітної плати. 74% респондентів готові до переїзду, якщо їм запропонують гідну зарплату. 56% опитаних цінують перспективи кар’єрного росту на новому місці. Наступною у рейтингу причин переїзду є можливість виїхати за кордон. Третина українців хотіли б працювати в іншій країні, і саме ця можливість може вплинути на їхній вибір. Також важливими залишаються такі фактори, як надання житла (26%), робочого місця для дружини/чоловіка, навчання та інші пільги (17,98%).
“Разом з тим серед причин, які можуть утримати наших співвітчизників від переїзду, поширеною є відсутність можливості взяти із собою родину. 42% українців не хочуть жити далеко від рідних. 40% опитаних і не думали б про переїзд, якби в їхньому регіоні була гідна робота. Також третина респондентів відмовляються витрачати свої гроші на оплату житла, тому готові переїхати, тільки якщо роботодавець його надасть”, – повідомила координатор проекту AgriJob асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Ганна Фещенко.
Більшість опитаних, яким довелося переїжджати у зв’язку з роботою, змінювали місце проживання в межах України, в основному, з міста в місто (38,55 %). При цьому кожен п’ятий респондент виїжджав за кордон.
У даному дослідженні взяли участь респонденти різного віку з різних регіонів України, 50% яких працюють у сфері сільського господарства.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас