Складено рейтинг найбільш злісних прогульщиків засідань Верховної Ради: Жеваго, Палиця, Колесников — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Складено рейтинг найбільш злісних прогульщиків засідань Верховної Ради: Жеваго, Палиця, Колесников

Особисті фінанси
389
Громадянська мережа Опора провела аналіз відвідуваності депутатами пленарних засідань протягом другої сесії. Як з’ясувалося, лише 111 депутатів не пропустили жодного засідання.
Як повідомляється, перше місце в антирейтингу прогульщиків займає бізнесмен Костянтин Жеваго: він пропустив 45 пленарних засідань з 46.
Депутат Ігор Палиця був відсутній 28 разів з 46. Третє місце ділять відразу два депутати від Партії регіонів – Борис Колесников і Антон Пригодський (по 26 пропущених засідань). На четвертій позиції – позафракційний Ігор Скосар і регіонал Василь Хмельницький (по 25). П’яте місце в антирейтингу займає регіонал Юрій Чертков (23 пропуски).
Складено рейтинг найбільш злісних прогульщиків засідань Верховної Ради: Жеваго, Палиця, Колесников
У загальній складності, відзначає Опора, серед 20 найбільш злісних прогульщиків – 10 представників Партії регіонів, 7 позафракційних і 3 депутати від ВО Батьківщина.
У той же час 111 депутатів не пропустили жодного засідання: 71 член фракції Партії регіонів, 14 з ВО Батьківщина, 12 депутатів від Свободи, дев’ять комуністів, двоє депутатів від УДАРу і двоє позафракційних депутатів.
У процентному відношенні, з урахуванням розміру фракції, кількість сумлінних депутатів у Партії регіонів – 34%, у ВО Свобода – 33%, в КПУ – 28%, у Батьківщині – 15%, в УДАРі – 4 , серед позафракційних – 4.
Складено рейтинг найбільш злісних прогульщиків засідань Верховної Ради: Жеваго, Палиця, Колесников
У порівнянні з даними за першу сесію, картина з відвідуваністю засідань істотно змінилася. Так, наголошується в дослідженні, Партія регіонів і Батьківщина підвищили свої показники відвідуваності. Зате рейтинги дисциплінованості Свободи, КПУ та УДАРу впали. Між тим лідером за кількістю прогулів залишилася умовна група позафракційних.
Нагадаємо, сьогодні, 3 вересня, на перше засідання третьої сесії прийшли 385 народних депутатів.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас