"Київавтодор: відремонтований Венеціанський міст повинен простояти 50 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Київавтодор: відремонтований Венеціанський міст повинен простояти 50 років

Світ
586
Роботи з капітального ремонту Венеціанського мосту в київському Гідропарку завершені більш ніж на 90%, і комунальна корпорація “Київавтодор” планує здати його в експлуатацію вже в поточному місяці.
Як повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА,) вже відремонтовані опори, сполучення моста з підходами, влаштовані плити прогонової будови. Крім того, виконані роботи з укладання вирівнюючого шару проїжджої частини.
“Київавтодор” завершує бетонування тротуарів і гідрофобізацію елементів прогонової будови. Найближчим часом буде облаштовано поручневу огорожу, зовнішнє освітлення, облаштовано під’їзди до мосту.
“Об’єкт на 100% забезпечений фінансуванням. За сприятливих погодних умов плануємо здати об’єкт в експлуатацію вже в цьому місяці. Після завершення робіт від старої споруди залишаться лише арки і стійки, а все інше побудовано заново. За нашими оцінками, конструкція після ремонту повинна прослужити більше півстоліття”, – цитується в повідомленні головний інженер “Київавтодору” Василь Мельниченко.
Нагадаємо, що капітальний ремонт Венеціанського мосту розпочався в травні минулого року. Вартість робіт становить 19 млн грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас