Шуфрич: ми сьогодні повинні дати оцінку - хто був правий - Мазепа чи Хмельницький — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Шуфрич: ми сьогодні повинні дати оцінку - хто був правий - Мазепа чи Хмельницький

1600
Нестор Шуфрич заперечує, що ставив питання про вихід з фракції ПР у зв’язку з євроінтеграцією України. Про це він заявив журналістам у кулуарах ВР. “Це неправда. Таке питання не стояло. Питання про вихід з фракції у мене не може стояти в принципі”, – заявив він.
“Фракція ПР складається з багатьох депутатів, політиків, які маю свою позицію з окремих питань, але в результаті ми виконуємо одне єдине рішення. Сьогодні нас об’єднує бажання виграти в 2015 році і кожен повинен сконцентруватися саме на цьому”, – зазначив він.
Водночас Шуфрич дуже стурбований деякими аспектами підписання Угоди з ЄС: “Я переживаю за те, чи зможе наш внутрішній товаровиробник витримати відкриття внутрішнього ринку і чи буде він конкурентоспроможний. З іншого боку, не може не турбувати закриття та введення додаткових податків і мит з боку Росії. Я вважаю, що інтеграція з Митним союзом дасть нам більше вигод”, – сказав журналістам Шуфрич.
Так само за його словами, з боку депутатів ПР, які виступають проти євроінтеграції “не буде ніяких ультимативних вимог”. “Ми повинні розуміти, що це історичний вибір для України. Ми сьогодні повинні дати оцінку – хто був правий майже 400 років тому: Мазепа чи Богдан Хмельницький”, – резюмував Нестор Шуфрич
За матеріалами:
censor.net.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас