Середня зарплата педагога у 9 разів менша, ніж у Табачника - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Середня зарплата педагога у 9 разів менша, ніж у Табачника - експерт

Особисті фінанси
751
Середня зарплата у галузі освіти у 2012-му році становила 2527 грн. При цьому міністр освіти і науки Дмитро Табачник торік задекларував 2,7 млн грн доходів, з них 280 тис. грн – заробітна плата. Про це пише незалежний експерт із питань освіти Інна Совсун.
Автор зауважує, що при цьому лише згідно з офіційною декларацією на банківських рахунках Табачник тримає 9,5 млн грн, «хоча не працював у бізнесі й жодна з його посад у державному секторі не передбачала таких прибутків».
«Якщо порівняти доходи освітян та очільника міністерства, то побачимо, що за рік працівники галузі в середньому отримували близько 30 тис. грн, що удев’ятеро менше від зарплати міністра. За рік вони в середньому отримували навіть менше від його «додаткового» доходу за викладацьку діяльність (55 тис. грн)», – зазначає Совсун.
За даними експертного опитування «Право на освіту та права освітян» Європейської дослідницької асоціації, проведеного спільно з компанією InMind у квітні-травні цього року, 32% учителів виконували безоплатні понаднормові роботи, а 44% викладачів ВНЗ мали досвід перевищення максимального навчального наукового й педагогічного навантаження.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас