Чим запам'яталася п'ятниця: жорстка порада Німеччини, принизливі умови перегляду газових контрактів від РФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'яталася п'ятниця: жорстка порада Німеччини, принизливі умови перегляду газових контрактів від РФ

1657
Кабмін уперше запропонує 15-річні облігації
Міністерство фінансів на першому вересневому аукціоні вперше запропонує покупцям максимально широкий спектр гривневих облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) з термінами погашення від 12 міс. до дебютних 15-річних. Згідно з графіком розміщення облігацій, оприлюдненому на сайті відомства, на аукціон 3 вересня будуть також виставлені 5-, 7- і 10-річні ОВДП.
P.S. Продавати облігації, гроші за які потрібно буде віддавати через 15 років – чудова ідея в Україні. Де кожні 5 років все перевертається з ніг на голову. Хто ж їх купить?
Москва пропонує Києву принизливі умови перегляду газових контрактів
У переговорах з Росією щодо перегляду газових контрактів перевага не на боці Києва, заявив президент України Віктор Янукович. “Коли ми кладемо на ваги, ми бачимо, що, на жаль, перевага не на нашому боці… Ті пропозиції, які нам надходили, вони для нас незручні, вони для нас навіть принизливі, і ми ніколи на них не підемо.Ми не можемо торгувати країною, це наш принцип”, – підкреслив президент, кажучи про переговори з Росією з газового питання.
P.S. Риторика заяв нашої влади в останні тижні радує все більше прихильників євроінтеграції. Залишилося тільки дочекатися реальних кроків, а не словесних, хоча і таких красивих заяв.
Більше 58% солдатів української армії – контрактники
Більше половини особового складу Збройних сил України укомплектовані військовослужбовцями за контрактом. Про це на брифінгу повідомив міністр оборони Павло Лебедєв. За його словами, контрактників в українській армії 58,3%. “На даний момент більш ніж на 90% укомплектовані контрактниками війська спеціального призначення, армійська авіація сухопутних військ і чотири бригади повітряних сил”, – додав міністр.
P.S. Дуже несподівані цифри. Якщо вони правдиві, то до реального скасування загального військового обов’язку України залишилося рукою подати.
Німці радять нам підвищити тарифи на газ і відпустити гривню
Щоб компенсувати торгові обмеження з боку Росії, Україна повинна підвищити тарифи на газ і відпустити гривню, вважають експерти Німецької консультативної групи. “Потрібно розробити короткостроковий план для забезпечення економічної стабільності і зниження тиску з боку Росії. На нашу думку, будь-який реалістичний план повинен включати участь МВФ. Отже, необхідно найближчим часом підписати угоду з МВФ, причому Україна має виконати вимоги МВФ щодо збільшення гнучкості обмінного курсу і підвищенню тарифу на енергоносії, тому що тільки так можна досягти макроекономічної стабільності”, – йдеться в повідомленні.
P.S. Ось така от практична порада від практичних німців. Втім, ми чули її і від МВФ вже неодин раз. Однак, її втілення в життя – питання виключно політичне. Яке може дуже сильно декому зіпсувати карму на прийдешніх президентських виборах.
CША готові воювати з Сирією самотужки
Рішення президента Барака Обами з приводу можливих дій щодо Сирії буде продиктоване національними інтересами США. Про це заявила офіційний представник Ради національної безпеки США Кейтлін Хейден, коментуючи підсумки голосування по сирійській резолюції в парламенті Великобританії. “Рішення президента Обами з приводу можливих дій щодо Сирії буде продиктоване інтересами Сполучених Штатів”. Хейден навела слова Барака Обами про те, що на кону стоять ключові інтереси США і “що країни, які порушують міжнародні норми стосовно хімічної зброї, повинні за це відповісти”.
P.S. Новий день знову не приніс початку військових дій проти режиму Асада, проте, судячи з тональності заяви перших осіб США, до нього залишилося зовсім небагато.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас