Україна може стати енергетичним хабом Європи - посол США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна може стати енергетичним хабом Європи - посол США

Енергетика
1390
Посол Сполучених Штатів в Україні Джефрі Пайетт вважає, що наша країна може стати енергетичним хабом Європи. Про це він заявив у п’ятницю під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.
“Ми сподіваємося, що видобуток сланцевого газу зможе стати хорошим механізмом, який принесе Україні економічний приріст і відкриє нові можливості. І також ми сподіваємося, що це стане певним каталізатором, який допоможе реформувати енергетичний ринок з тим, щоб Україна стала енергетичним хабом в Європі”, – сказав посол США.
У свою чергу, Микола Азаров зазначив, що наша країна зацікавлена в енергетичному співробітництві з США та Уряд зробить все можливе, щоб якомога швидше американські компанії ExxonMobil і Chevron почали видобуток сланцевого газу в Україні.
“Ми надаємо дуже велике значення нашим відносинам з США в галузі енергетичної безпеки. Ми уклали угоди з вашими компаніями ExxonMobil і Chevron і сподіваємося, що всі попередні процедури пройдуть досить швидко і інвестори перейдуть до розробки наших родовищ сланцевого газу. Ви можете бути впевнені в тому, що уряд зробить все необхідне для того, щоб розробка родовищ почалася якнайскоріше”, – сказав Микола Азаров.
Нагадаємо, компанія Chevron була визнана переможцем тендеру на укладання угоди про розподіл продукції на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області). Прогнозні ресурси площі оцінюються в 3 трильйони кубічних метрів газу.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас