Війська Асада штурмуватимуть передмістя Дамаска, де працювали експерти ООН — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Війська Асада штурмуватимуть передмістя Дамаска, де працювали експерти ООН

Світ
1032
Урядова армія Сирії готується до штурму передмістя Дамаска Муадамійя, де раніше працювали інспектори ООН, що знаходяться в сирійській столиці з метою розслідування передбачуваної хімічної атаки. Про це в п’ятницю повідомив телеканал Al Arabia у своєму Twitter з посиланням на опозиційні сирійські ЗМІ.
Підтвердження з боку сирійської влади поки не надходило. Арабські інформаційні ресурси між тим не наводять жодних подробиць операції.
Офіційні сирійські ЗМІ в середині минулого тижня повідомили про початок масштабної наступальної операції урядових військ у східних передмістях Дамаска, що стало, як передбачається, відповіддю на хіматаку 21 серпня, провину за яку уряд покладає на опозицію.
Група інспекторів ООН з хімзброї 26 серпня прибула в Муадамійю для розслідування можливого застосування отруйних речовин під Дамаском. У п’ятницю експерти були змушені вкотре перервати роботу з міркувань безпеки. Втім, до теперішнього часу робота інспекторів відновилася.
За даними Reuters, вони попрямували в один з військових госпіталів Дамаска, де, ймовірно, знаходяться люди, які вижили в хіматаці. Британський телеканал ITV передає, що інспектори допитали п’ятьох пацієнтів – сирійських військовослужбовців, постраждалих під час атаки.
30 серпня стане завершальним днем роботи інспекторів. Вже завтра вранці вони, як було оголошено раніше, залишать Сирію і негайно нададуть свої висновки в ООН
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас