США готові воювати з Сирією самотужки - рішення буде продиктовано інтересами країни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США готові воювати з Сирією самотужки - рішення буде продиктовано інтересами країни

Світ
2887
Рішення президента Барака Обами з приводу можливих дій щодо Сирії буде продиктовано національними інтересами США. Про це заявила офіційний представник Ради національної безпеки США Кейтлін Хейден, коментуючи підсумки голосування по сирійській резолюції в парламенті Великобританії.
“Ми бачили результати голосування в британському парламенті, – сказала вона. – США продовжать консультації з урядом Великобританії – одним з наших найближчих союзників і друзів. Як ми вже говорили, рішення президента Обами (з приводу можливих дій відносно Сирії) буде продиктовано інтересами Сполучених Штатів”.
Хейден навела слова Барака Обами про те, що “на кону стоять ключові інтереси США” і “що країни, які порушують міжнародні норми стосовно хімічної зброї, повинні бути притягнуті до відповідальності”.
Британський парламент увечері в четвер, 29 серпня, відхилив резолюцію уряду про необхідність “жорстко відреагувати на гуманітарну кризу” в Сирії, що в свою чергу “могло зажадати початку військової операції”. “Проти” цієї ініціативи виступили 285 депутатів, у той час як “за” – 272.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас