Відтік коштів з фондів інвестицій в Росію перевищив 2 мільярди доларів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відтік коштів з фондів інвестицій в Росію перевищив 2 мільярди доларів

Світ
303
Відтік коштів з орієнтованих на Росію глобальних інвестиційних фондів за тиждень з 22 по 28 серпня склав 112 мільйонів доларів. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на дані Emerging Portfolio Fund Research (EPFR). Така ж інформація наводиться в огляді «Уралсиб Кепітал».
Таким чином, за вісім місяців з початку року відтік коштів з фондів інвестицій в Росію склав більше двох мільярдів доларів.
РІА Новини наводить іншу інформацію з посиланням на звіт «Сбербанк КІБ», який, у свою чергу, також посилається на дані EPFR. Агентство повідомляє, що за тиждень з 21 по 28 серпня відтік склав 213 мільйонів доларів. При цьому, за інформацією РІА Новини, загальний відтік за вісім місяців також перевищив два мільярди доларів.
Аналітики брокера відзначили, що орієнтовані на Росію фонди перебувають під тиском у зв’язку з уповільненням економічного зростання в РФ і можливим загостренням ситуації в Сирії.
Станом на 22 серпня минулого року фонди інвестицій в Росії зафіксували приплив коштів, який склав більше 850 мільйонів доларів.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас