136
В Україні обсяг біржових контрактів з ЦП за сім місяців зріс у 2 рази - до 246,5 млрд грн
— Фондовий ринок
Обсяг біржових контрактів з цінними паперами за сім місяців 2013 виріс 2,06 разу – до 246,5 млрд грн проти 119,63 млрд грн роком раніше. Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.
Найчастіше контракти укладалися з державними облігаціями України (179,29 млрд грн або 72,73% від загального обсягу на організаторах торгівлі) та облігаціями підприємств (26,49 млрд грн або 10,74% від загального обсягу виконаних біржових контрактів).
Найбільший обсяг торгів був зафіксований на біржі “Перспектива” (168,567 млрд грн), ПФТС (56,518 млрд грн) і “Українській Біржі” (7,831 млрд грн).
При цьому обсяг виконаних біржових контрактів з цінними паперами на вторинному ринку склав 97,10% від загального обсягу за звітний період.
Нагадаємо, обсяг біржових контрактів з цінними паперами в Україні в I півріччі 2013 р. у порівнянні з ситуацією роком раніше виріс на 89,5% – до 187,93 млрд грн.
Крім того, через інструменти фондового ринку протягом січня – червня 2013 було залучено 57,62 млрд грн, що на 7,27 млрд грн (14,4%) більше порівняно з аналогічним періодом 2012.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
США та Китай досягли рамкової угоди щодо TikTok
НБУ радить уряду ліквідувати ПІН Банк замість передачі «Укрпошті»
Вперше за 5 років Маск купив акції Tesla
Попередні замовлення на iPhone 17 перевершили минулорічні на iPhone 16
ПриватБанк виставить на продаж стадіон «Дніпро-Арена» та футбольну базу в Дніпрі (фото)
Кабмін схвалив угоду про діяльність польського банку BGK в Україні