Facebook заплатить $ 20 млн за використання чужих «лайків» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook заплатить $ 20 млн за використання чужих «лайків»

Технології&Авто
503
Facebook виплатить 20 мільйонів доларів як компенсацію за використання інформації користувачів в рекламних постах.
Невдоволення користувачів було викликано використанням їх особистих даних (імен і фотографій, розміщених в Facebook) в рекламних блоках «Sponsored Stories» («Рекламні новини»).
Сума виплати була встановлена ​​в результаті досудової угоди між соціальною мережею і групою користувачів, що звернулася до окружного суду Каліфорнії з колективним позовом до Facebook. Домовитися про розміри компенсації вдалося лише з другого разу. Перше рішення, за яким Facebook повинен був виплатити 10 мільйонів доларів, було скасовано судом.
Компенсацію отримають в цілому близько 614 тис. чоловік. Як сказано в постанові судді Річарда Сиборга (Richard Seeborg), що займалося цією справою, кожен з позивачів окремо отримає невелику суму (близько 15 доларів), однак набагато більш значущим є той факт, що в процесі врегулювання спору було встановлено «безперечне порушення закону» з боку соціальної мережі.
Близько 7 тисяч користувачів Facebook, чиї дані також були використані в рекламних блоках, не брали участь у процесі, відмовившись визнати обгрунтованість розміру компенсаційних виплат.
Блог «Sponsored Stories» вбудовується в новинну стрічку кожного користувача Facebook. Він являє собою оплачений рекламодавцем пост і містить у собі імена і фотографії користувачів, які поставили «лайк» на сторінці рекламодавця, що згадується в ньому.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас