Росія в 2030 році припинить використання паперових паспортів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія в 2030 році припинить використання паперових паспортів

Світ
265
Обіг загальногромадянських паспортів у паперовому вигляді планується припинити у 2030 році, їм на зміну прийде електронний документ, повідомив глава ФМС Костянтин Ромодановський.
На електронній карті, крім фотографії та персональних даних з ім’ям, прізвищем та по батькові на спеціальний чіп буде “вшита” інформація з його адресою. На карті буде вказано ІПН, СНІЛС (страховий номер), електронний, цифровий підпис, а також буде залишено місце для відбитків пальців, які, можливо, в майбутньому також будуть вноситися на карту.
Ромодановський нагадав, що випуск електронних карт, які замінять паспорти, почнеться з 1 січня 2016 року.
За словами глави ФМС, з 2016 до 2025 року буде паралельний обіг двох документів – електронного і паперового.
“У 2015 році ми запустимо пілотний проект, і з 1 січня 2016 року вийдемо на масове обов’язкове виготовлення цих документів (електронних посвідчень особи громадянина РФ)”, – сказав Ромодановський.
Глава уряду уточнив, чи буде карта з’єднана з водійським посвідченням. “Це окреме питання, який вимагає опрацювання”, – відповів Ромодановський.
Карту, як очікується, будуть видавати росіянам з перших років життя, але фотографії на ній будуть з’являтися по досягненні повноліття. Гарантійний термін карти – 10 років.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас