0 800 307 555
0 800 307 555

15 сімей отримали квартири за тиждень від Державної іпотечної установи


15 сімей отримали квартири за тиждень від Державної іпотечної установи

Державна іпотечна установа України рефінансувало 363 житлових кредити на загальну суму 82,4 млн грн. З 19 по 26 серпня 2013 15 сімей отримали квартири, повідомляє ДІУ.

“Приємно констатувати, що не тільки великі системні банки надають громадянам кредити за програмою ДІУ, а й банки з меншою капіталізацією. Так, за минулий тиждень в трійці лідерів по співпраці з ДІУ з’явився банкт“Юнекс”, який зайняв третє місце за обсягами наданих іпотечних кредитів. Таким чином, трійка лідерів виглядає таким чином: “Дельта банк”, Приватбанк і банк “Юнекс”, – повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю Ганна Волобуєва.

Варто відзначити, що середня ставка кредитування при співпраці з ДІУ становить 18,5%, в ​​той час як банки сьогодні готові кредитувати населення за ставками понад 22%.

ДІУ створена урядом України в жовтні 2004 року. Основний вид діяльності – рефінансування іпотечних кредиторів за рахунок коштів, залучених від розміщення цінних паперів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua