У Росії маніпулятору акціями вперше дали тюремний термін — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії маніпулятору акціями вперше дали тюремний термін

Кримінал
375
Басманний суд Москви 12 серпня засудив Олега Кузнєцова до трьох років колонії і штрафу в розмірі 200 тисяч рублів. Про це повідомляється в прес-релізі Федеральної служби з фінансових ринків (буде скасована з 1 вересня).
Як уточнив керівник ФСФР Дмитро Панкін агентству РІА Новини, це перший в Росії випадок, коли маніпулятор цінними паперами отримав реальний тюремний термін.
Суд постановив, що Кузнєцов вчинив шахрайство в особливо великому розмірі, в основі якого лежить маніпулювання вартістю акцій «Фінкомінвеста» на Московській біржі.
ФСФР встановила факт маніпулювання акціями «Фінкомінвеста» і ще однієї компанії – «Інтертрейдінвест» – у березні 2010 року. Як тоді зазначали ЗМІ, це був третій випадок в історії існування служби, коли їй вдалося довести маніпуляції.
Акції «Інтертрейдінвесту» і «Фінкомінвесту» за кілька місяців 2009 року зросли у шість-сім разів, хоча інвестори про ці компанії майже нічого не знали. Коли ЗМІ звернули увагу на зростання акцій, стало відомо, що компанії зареєстровані за однією адресою і мають ідентичні ради директорів. У ході перевірки ФСФР з’ясувала, що угоди по акціями двох організацій укладалися між декількома компаніями, які у результаті і «накручували» котирування.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас