Начальником транспортної міліції став виходець з Донецької області — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Начальником транспортної міліції став виходець з Донецької області

Технології&Авто
504
МВС призначило начальником департаменту транспортної міліції В’ячеслава Писаренко, повідомляє прес-служба відомства. Новий керівник відомства був представлений у вівторок заступником міністра МВС Віктором Дубовиком. За його словами, призначення Писаренка на посаду начальника департаменту транспортної міліції пов’язано, перш за все, з майбутнім реформуванням правоохоронного відомства.
Він закликав нового начальника департаменту забезпечити безпеку громадян і їх майна на водних, залізничних та автомобільних вокзалах і приділити особливу увагу недопущенню можливих терористичних або ж будь-яких інших хуліганських дій зловмисників на транспортних вузлах.
Крім того, заступник міністра МВС доручив Писаренку ретельно вивчити проблеми головного залізничного вокзалу Києва, навести там порядок, а також глибоко вивчити ситуацію у ввірених регіональних транспортних підрозділах з метою майбутнього реформування служби.
В’ячеслав Писаренко з 2009 року обіймав посаду начальника Управління Держслужби по боротьбі з економічною злочинністю управління МВС в Донецькій області.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас