Чим запам'ятався вівторок: штрафи за ПДД зростуть в 5 разів, реальна ЗП збільшилася за місяць на 1,4% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався вівторок: штрафи за ПДД зростуть в 5 разів, реальна ЗП збільшилася за місяць на 1,4%

1369
Кабмін підвищить деякі штрафи за порушення ПДР в 5 разів
Кабінет міністрів України підтримав законопроект, в якому пропонує посилити штрафні санкції для водіїв за порушення правил безпеки дорожнього руху. Зокрема, за керування транспортним засобом, що має несправності в гальмівній системі, в рульовому управлінні, а також за переобладнання авто з порушенням норм, в тому числі, за тонування скла з порушенням стандартів, запропоновано збільшити штраф з 340-510 грн до 510-680 грн. При цьому за порушення правил використання ременів безпеки або шоломів пропонується штрафувати на суму від 170 до 340 грн (зараз діючі штрафи за це порушення складають 51-85 грн).
P.S. Питання про те, до чого призведе таке збільшення штрафів – до великих хабарів рядовим працівникам ДАЇ або до зменшення аварій – залишається відкритим…
Спецмита на іномарки знімуться одразу після підписання Угоди про асоціацію з ЄС
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив, що в разі підписання Україною Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським союзом рішення про введення спецмита на імпортні автомобілі буде скасовано автоматично. “Ми вважаємо, що такі заходи мають тимчасовий характер, а в разі, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, то такі заходи фактично будуть зніматися автоматично”, – сказав глава МЗС України.
P.S. Ось так от практично відкрито МЗС визнав, що автомита ввели щоб злегка пошантажувати ЄС. Ну і про “підтримку вітчизняного автовиробництва” не забуваємо)
Українська відповідь на торговельну війну з РФ – перевірка Лисичанського НПЗ
Український уряд має намір перевірити роботу російської компанії “Роснефть”, яка наприкінці минулого року стала власником одного з найбільших українських нафтопереробних заводів – Лисичанського НПЗ. Підприємство, що вже припинило роботу ще навесні 2012 року, простоює досі. Це викликає питання в українських чиновників. Про намір перевірити, чи виконує “Роснефть” інвестиційні зобов’язання, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.
P.S. І відразу згадується запевнення Азарова та інших міністрів, що всі торгові конфлікти з РФ вже “успішно вирішені”. А також повністю провальний візит прем’єра до Москви на вихідних.
Держстат знову зафіксував зростання реальної зарплати – на 1,4%
Реальна заробітна плата в Україні в липні 2013 року зросла на 1,4% порівняно з попереднім місяцем і на 9% порівняно з липнем 2012 року, повідомила Державна служба статистики. За її даними, найбільше зростання реальної заробітної плати минулого місяця в порівнянні з липнем-2012 спостерігався в Тернопільській (на 13,3%), Вінницькій (на 13%), Рівненській (на 12,1%), Кіровоградській (на 11,5%), Волинській (на 11,3%) та Житомирській (на 11%) областях.
P.S. Все-таки що не кажіть, а “реальна заробітна плата” – геніальна величина у використанні нашої влади. Втім, як і офіційна статистика.
Молдова почала будівництво нового газопроводу, який зменшить закупівлі у Газпрому
Молдова повідомила про старт будівництва нового газопроводу Унгени-Ясси, введення якого зменшить закупівлі “блакитного палива” в Росії. Загальна протяжність газопроводу Унгени-Ясси 43,2 км, його будівництво оцінюється в 19 млн євро, з яких 9 млн євро припадає на молдавську ділянку. Як прогнозує румунський прем’єр, вже в квітні 2014 року, коли газопровід планується здати в експлуатацію, молдавани стабільно почнуть отримувати європейський газ.
P.S. Навіть молдавани вже реально будують газопроводи. А наша влада продовжує підписувати контракти з лижниками і мріяти про газові термінали. Коментарі зайві.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас